سه شنبه 28 خرداد 1398
دوشنبه 12 شهریور 1397
تعداد بازدید: 519

افتتاح دو دستگاه تلویزیون شهری در اهواز

سهولت دسترسی به اطلاعات هواشناسی در سریع ترین زمان ممکن میسر شد

به گزارش روابط عمومی هواشناسی خوزستان دو دستگاه تلویزیون شهری هواشناسی در اهواز افتتاح شد . نمایش داده هایی چون میزان دما ، رطوبت ، آلودگی هوا و اطلاعیه های هواشناسی از جمله اطلاعاتی است که به صورت آنلاین بر صفحه تلویزیون ها نمایش داده می شود .

محمد سبزه زاری مدیر کل هواشناسی استان خوزستان در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل گفت : ضرورت ارتباط مستقیم با شهروندان و شرایط جوی خاص اهواز ،  که با پدیده گرد و خاک در طول سال و گرمای هوا در تابستان روبروست ما را بر آن داشت  تا با  حمایت استانداری خوزستان دو دستگاه تلویزیون شهری تهیه کنیم تا شهروندان در نقاط مختلف اهواز در سریع ترین زمان ممکن به اطلاعات هواشناسی و هشدارهای جوی دسترسی داشته باشند .

وی در ادامه گفت : هم اکنون هواشناسی خوزستان چهار عدد تلویزیون شهری در سطح شهر اهواز دارد .

سال گذشته نیز دو دستگاه در میدان شهید چمران (فلکه آخر کیانپارس)و سه راه فرودگاه اهواز نصب شد و هم اکنون با اعتباری نزدیک به چهارصد میلیون تومان دو دستگاه  تلویزیون دیگر در میدان چهار اسب (سه راه تپه)  و خیابان نادری اهواز نصب و راه اندازی شده است .

مدیر کل هواشناسی خوزستان از استقبال سایر شهرهای استان به  نصب تلویزیون شهری هواشناسی خبر داد و گفت : نصب تلویزیون شهری در دیگر شهرهای استان منوط به کسب تامین اعتبار توسط مقامات آن شهراست و هواشناسی خوزستان آمادگی نصب و راه اندازی آن را در کل استان را دارد .طراحی و پیاده سازی: راد رایانه